Cennik usługi księgowych we Wrocławiu

Postaw na propozycję Biura Rewident, jeżeli interesują cię profesjonalne usługi księgowe we Wrocławiu i przystępny cennik. Wypada wspomnieć, że oprócz usług księgowych, Biuro proponuje:

  • usługi doradztwa podatkowego,
  • usługi kadrowo-płacowe.

Profesjonalizm i fachowość to wyróżniki Firmy. Warto podkreślić, że zawsze na początku współpracy Biuro ustala, jak będzie wyglądać polityka z zakresu księgowości. Nie może zostać również pominięty zakładowy plan kont. Klient otrzymuje rzetelną i dokładną analizę decyzji biznesowych, z uwzględnieniem ryzyka. Co ważne, Biuro wykorzystuje nowoczesne i innowacyjne programy INSERT GT. Z ich wykorzystaniem przygotowuje między innymi listy płac, comiesięczne bilanse, rachunki zysku i strat, wezwania do zapłaty oraz deklaracje podatkowe.

Usługi Biura Rewident

Biuro Rewident zajmuje się udzielaniem porad podatkowych osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Co więcej, można liczyć na doradztwo w kwestiach dotyczących organizacji i informatyzacji rachunkowości. Specjaliści świetnie radzą sobie także z prowadzeniem postępowań likwidacyjnych i upadłościowych. Oferta Biura uwzględnia szkolenia w zakresie rachunkowości. W szerokim i zróżnicowanym wachlarzu usług znalazły się takie czynności, jak wyliczanie składek ZUS i przygotowywanie deklaracji, sporządzanie rocznych informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych, obsługa umów cywilnoprawnych, a także obsługa i doradztwo w kwestiach pracowniczych. Wypada dodać, że Biuro podejmuje się prowadzenia bieżącego ewidencji dla potrzeb podatku VAT, prowadzi księgi rachunkowe, specjalizuje się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. 


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław