Regały sklepowe producent

Estetycznie i dobrze wyeksponowany asortyment sklepowy, zachęca do zakupu klientów. Półek w sklepie powinno być tyle, by starczyło na wszystko. Asortyment nie może być ściśnięty, musi posiadać przestrzeń, którą dają regały sklepowe od producentów. Jednym z takich producentów jest REMA z Poznania. Firma ta oferuje kilka rodzajów półek, które dostosować można do każdego sklepu. Pierwszym rodzajem są regały pod ścianę – posiadają jedną stronę do zagospodarowania. Drugi rodzaj to regały mogące stać na środku. Na nich asortyment rozkładany jest po obydwu stronach. Istnieją jednak w sklepach jeszcze jedne miejsca, które warto zagospodarować dobrze – kąty. Do nich również stworzono specjalne półki. Jednak na początku warto rozplanować przestrzeń w takim sklepie, by wiedzieć, czego potrzebujesz.

Regały do sklepówPo ustaleniu tego, jak powinna być rozplanowana przestrzeń, warto wybrać odpowiednie regały. Jednak muszą one spełnić kilka wymagań, by były odpowiednie:
  • regały muszą być wytrzymałe,

  • łatwe w utrzymaniu np. czystości,

  • trwałe i stabilne,

  • łatwe w montaży i demontażu,

  • powinny mieć możliwość zmieniania wysokości półek.Posiadając takie regały, można zacząć działalność. Jednak należy pamiętać, że regały takie też między sobą się różnią. Inne są do alkoholu, inne do pieczywa, a inne są uniwersalne. Warto pomyśleć, ile regałów przeznaczysz na dany asortyment. To ułatwi zakup, wybór i aranżacje. Regały od REMA są łatwe w montażu, a jednocześnie bardzo stabilne. Wszystkie produkty będą na nich bezpieczne.REMA STORAGE SOLUTIONS
Iłowska 22A
61-311 Poznań
tel. +48 61 307 0510

Zobacz także:

Duńskie warchlaki podbijają Polskę!

Duńskie warchlaki podbijają Polskę!

Empik rabaty

Empik rabaty