Zdobądź pracę przy opiece w Niemczech

Praca w roli opiekunki dla osób starszych bądź niepełnosprawnych może być często wymagająca sama w sobie, ale dla wielu osób z Polski może być źródłem atrakcyjnego zarobku w swoim fachu, co jest jednym z głównych powodów, dla których możliwości wyjazdu do Niemiec do takiej pracy są często poszukiwane. Indywidualne ogłoszenia mogą być trudne do znalezienia, a wielu sytuacjach – opiekunki mogą obawiać się organizacji całego wyjazdu w sytuacji, gdy nie są pewne, co zastaną na miejscu, ani nawet swojej wypłaty. Firma Laxo Care ma odpowiedź na takie problemy, pozwalając w pewny sposób wyjechać na dwumiesięczne lub dłuższe zlecenie pracy w opiece w Niemczech – zapewniając ze swojej strony infrastrukturę, wiedzę i kontakty, dzięki którym pracownik z Polsce może liczyć na:
  • podpisaną umowę-zlecenie z opłacanymi składkami

  • pewność wypłaty w określonym terminie

  • zapewniony dojazd w określonego miejsce w Niemczech i powrót

  • wsparcie ze strony konsultanta firmy we wszelkiego typu trudnościach na miejscu

  • pewność zamieszkania i wyżywienia, w domu klientaZe swojej strony chętne do pracy przy opiece osoby muszą przede wszystkim wykazać spełnienie odpowiednich kryteriów, dzięki którym agencja może ich zarekomendować określonemu pacjentowi czy rodzinie: najważniejszy w tym aspekcie są doświadczenia w pracy tego typu oraz znajomość języka niemieckiego w różnym stopniu.

Trzy biura w zachodniej PolsceLaxo Care prowadzi swoją działalność od ponad pięciu lat, mając już za sobą obsługę pracy przy opiece w Niemczech dla ponad czterystu opiekunek. Firma uruchomiła w Polsce trzy biura: w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w Nowej Soli, działa też w Niemczech w Langenfeldzie. Wiele informacji prezentuje na swojej stronie, Laxocare.plLAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993